Ogólnopolski Tydzień Kariery w Zabrzu

Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana w Zabrzu oraz Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu w dniach 15-21.10.2018 r. zapraszają uczniów i wychowanków do udziału w imprezach wpisujących się w X edycję Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, nad którym Patronat Honorowy objęła Małgorzata Mańka-Szulik Prezydent Miasta Zabrze.

Poniżej przedstawiamy program realizowanych w ramach OTK w Zabrzu działań, które wpisują się w projekt PR.1.2.2. „Projekty dla dzieci i młodzieży w zakresie przedsiębiorczości – zajęcia z praktykami, prowadzenie wirtualnej firmy, działania z wykorzystaniem internetu.” wpisany w Lokalny Plan Rozwoju Przedsiębiorczości dla Miasta Zabrze na lata 2016-2020.
W ramach OTK zorganizowano wiele wydarzeń, konkursów oraz rozgrywki ekonomicznej gry planszowej "Chłopska Szkoła Biznesu". Również Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza zespoły młodzieży do swojej siedziby przy ul. Powstańców Śl. 3 na warsztaty "Własny biznes drogą do sukcesu".

Informacje o poszczególnych przedsięwzięciach dostępne są bezpośrednio u organizatorów.
Zachęcamy Państwa Placówki oraz Szkoły do skorzystania z przedstawionej oferty, która może być ważnym etapem w podejmowaniu trafnej decyzji zawodowej przez młodych ludzi.

Dokument Typ Rozmiar
OTK2018_Z1_program .pdf 946 (kB)
OTK2018_Z2_Chlopska_Szkola_Biznesu-zgloszenie .pdf 892 (kB)
OTK2018_Z2a_Chlopska_Szkola_Biznesu-Regulamin .pdf 522 (kB)
Aby przeczytać plik PDF, możesz potrzebować programu Adobe Reader, jeśli nie jest on jeszcze zainstalowany w Twoim komputerze. Pobierz program Adobe Reader.