Spotkanie dotyczące wsparcia przedsiębiorców w ramach funduszy europejskich .

29.01.2019

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości, Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej i Uniwersytet Śląski w Katowicach 31 stycznia 2019 r. (czwartek) organizują spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem wsparcia z funduszy europejskich.

Spotkanie odbędzie się w Oranżerii Zamku Cieszyn i zostaną na nim przedstawione m.in. następujące informacje:
- oferta funduszy unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego,
- wybrane możliwości uzyskania wsparcia z programów krajowych,
- możliwości pozyskania środków na badania i rozwój.

Termin i miejsce spotkania:
Kiedy: 31 stycznia 2019 r.
O której: 9.00 – 12.00 (rejestracja od 8.30)
Gdzie: Zamek Cieszyn, ul. Zamkowa 3abc, sala konferencyjna, budynek A, Oranżeria

Tematyka spotkania:

Możliwości dla przedsiębiorców w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (m.in. Bony na innowacje, Ochrona własności przemysłowej, Design dla przedsiębiorców, Kredyt na innowacje technologiczne);
Oferta preferencyjnie oprocentowanych instrumentów finansowych na rozwój działalności gospodarczej;
Możliwości dla przedsiębiorców w ramach wsparcia obszarów wiejskich.

Zasady rekrutacji:

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres mailowy: lpibielsko@bcp.org.pl
Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia drogą e-mail.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu informacyjnym decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny

Jeżeli ze względu na niepełnosprawność i/lub stan zdrowia potrzebują Państwo szczególnych udogodnień, to prosimy o kontakt.

Kontakt:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej