Zapraszamy na szkolenie pt. "Preferencyjne instrumenty wsparcia dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw"

Śląski Regionalny Fundusz Poręczeniowy oraz Fundusz Górnośląski zapraszają w czwartek 25 października na szkolenie, podczas którego przedstawione zostaną informacje dotyczące zabezpieczenia kredytów, pożyczek, leasingów oraz poręczenia wadialne dla firm z sektora MŚP z woj. śląskiego, a także informacje dotyczące preferencyjnych warunków wsparcia finansowego dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Zabrzańskiego Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości w godzinach 11.00-13.00. Zapisy przyjmowane są pod nr telefonu 32 273 97 70 lub mailowo pod adresem zcrp@um.zabrze.pl

Serdecznie zapraszamy!