Urząd Miasta Zabrze

Dofinansowanie - Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Treść główna

Współpraca międzynarodowa

 

Celem nadrzędnym działań Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości jest udzielanie wszechstronnego wsparcia przedsiębiorcom działającym na terenie naszego miasta.
Do zakresu działań naszego ZCRP należy m.in:
współpraca z organizacjami pozarządowymi i instytucjami z otoczenia biznesu, organizacja wydarzeń promujących rozwój przedsiębiorczości w mieście i tworzenie projektów z zakresu pomocy przedsiębiorcom.
Jedną z naszych bieżących inicjatyw jest wspomaganie lokalnej przedsiębiorczości przez pomoc przy pozyskiwaniu kontrahentów poza granicami naszego kraju. Zagraniczne Biura Handlowe (ZBH) Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu to sieć przedstawicielstw, których zadaniem jest wspieranie eksportu oraz inwestycji polskich przedsiębiorstw na rynkach zagranicznych, jak również przyciąganie inwestorów do Polski. Będziemy udostępniali posiadane informacje i promowali wszystkie przedsięwzięcia, które naszym zdaniem mogą wspomóc przedsiębiorczość w naszym mieście i regionie. 

Uważamy, że nawiązanie międzynarodowych stosunków biznesowych przyniesie ogromne korzyści zaangażowanym stronom.
W związku z powyższym proponujemy nawiązanie współpracy polegającej na wymianie informacji, doświadczeń, nawiązanie relacji bezpośrednich podczas spotkań biznesowych, na które zapraszamy przedsiębiorców.

 

 

Newsletter

Aktualności miejskie w Twojej poczcie

Zarządzaj subskrypcjami newsletterów

Zawartość stopki
e-direct

Projekt i realizacja: