Urząd Miasta Zabrze

Dofinansowanie - Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Treść główna

Holandia

Królestwo Niderlandów - Holandia

Informacje o kraju -> http://www.informatorekonomiczny.msz.gov.pl/pl/europa/niderlandy/niderlandy

W Królestwie Niderlandów organizowanych jest rocznie kilkaset przedsięwzięć targowo-wystawienniczych. Targi odbywają się w centrach wystawienniczych, w największych niderlandzkich miastach: Amsterdamie (RAI International and Congress Centre, www.rai.nl ), Utrechcie (Jaarbeurs, www.jaarbeursutrecht.nl), Rotterdamie (Ahoy, www.ahoy.nl) i Maastricht (MECC Expositie& Congres Centrum w Maastricht, www.mecc.nl).

Ponadto, coraz większe znaczenie gospodarcze zyskują targi i wystawy organizowane w centrach wystawienniczych usytuowanych w miastach powyżej 100 tysięcy mieszkańców. Najważniejsze lokalne centra wystawowe to: Beursgebouw w Eindhoven www.beursgebouw.nl, Ijsselhallen w ZWOLLE (www.ijsselhallen.nl), WTC Expo w LEEUWARDEN www.wtcexpo.nl, Brabanthallen’ Exhibition Centre - 's-Hertogenbosch www.brabanthallen.nl.

Dodatkowe informacje na temat możliwości i warunków finansowego wsparcia polskich przedsiębiorstw organizujących własne stoiska informacyjne na międzynarodowych targach i wystawach oraz uczestniczących w misjach zagranicznych, dostępne są na stronach Portalu Promocji Eksportu -> http://www.eksporter.gov.pl/ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Newsletter

Aktualności miejskie w Twojej poczcie

Zarządzaj subskrypcjami newsletterów

Zawartość stopki
e-direct

Projekt i realizacja: