Już wkrótce - prezentacja NMC Górnika Zabrze!

Rozmiar tekstu: A A A

2 września rozpocznie się kolejny sezon PGNiG Superligi, w którym NMC Górnik Zabrze walczyć będzie o Mistrzostwo Polski. Jakim zagra składem? O tym przekonać się będą mogli wszyscy kibice w trakcie prezentacji zespołu. A ta przeprowadzona zostanie przed 20-tysięczną publicznością na Arenie Zabrze przy ul. Roosevelta w trakcie niedzielnego (13 sierpnia) meczu piłkarskiego Górnika Zabrze z Arką Gdynia! Start spotkania o godz. 15.30.

Prezentacja odbędzie się w przerwie meczu na boiskowej murawie. Zaprezentowany zostanie cały skład na najbliższy sezon oraz nowy szkoleniowiec Rastislav Trtik. Kilka słów o planach na przyszły sezon przedstawi również prezes Bogdan Kmiecik.

Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców piłki ręcznej do obecności na stadionie!

Bilety na spotkanie można nabyć w kasach i sklepach partnerskich Górnika Zabrze. Akredytacje na mecz organizuje Biuro Prasowe Górnika Zabrze SSA.