Przetarg na działki budowlane

23.09.2009

Prezydent Miasta Zabrze informuje, że w Dzienniku Zachodnim – dodatek Zabrze w dniu 4 września 2009 r. zostało opublikowane ogłoszenie o przetargu na sprzedaż prawa własności dwunastu działek budowlanych, położonych w Zabrzu na terenie os. Mikołaja Kopernika przy ul. Jana Keplera.

Przetarg odbędzie się w dniu 8 października 2009 r. o godz. 9.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Zabrzu. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie określonego wadium do dnia 1 października 2009 r. na podane w ogłoszeniu konto depozytowe Urzędu Miejskiego w Zabrzu.

Treść ogłoszenia zamieszczona jest na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Zabrzu www.um.zabrze.pl w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce przetargi – sprzedaż - grunty oraz w zakładce obwieszczenia i informacje.

Dokument Typ Rozmiar
Koncepcja programowo-przestrzenna .pdf 2 (MB)
Informacja na temat powierzchni i cen wywoławczych nieruchomości .doc 34 (kB)
Aby przeczytać plik PDF, możesz potrzebować programu Adobe Reader, jeśli nie jest on jeszcze zainstalowany w Twoim komputerze. Pobierz program Adobe Reader.

Subscription action