Zabrzańskie Klasyki Nocą

05.11.2014

Zabrzańskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji zaprasza na Zabrzańskie Klasyki Nocą. Jest to spotkanie miłośników klasycznej motoryzacji z całego regionu.

Impreza rozpocznie się 15 listopada o godz. 18.00 na pl. Warszawskim. Około godz. 19.00 ruszą kolumny (każda złożona z dziesięciu samochodów), które ulicami Padlewskiego, 3 Maja, Goethego, de Gaulle'a, Wolności, Kondratowicza i wreszcie Srebrną pojadą, aby zobaczyć Szyb Maciej.

Zabrzańskie Klasyki Nocą to świetna okazja, aby zobaczyć nietypowe i coraz rzadsze samochody. Stawi się między innymi Lincoln Town Car z 1987 roku, mini morrisy, datsuny, zastawy, trabanty oraz zabytkowe fiaty. Prócz tego pojawią się również youngtimery oraz pojazdy tuningowane w stylu ratstyle, cultstyle czy germanstyle.

Dodatkowych informacji o imprezie można uzyskać pod numerem telefonu 663 03 53 03 lub mailowo kontakt@zsmm.pl .