Adaptacja budynku przy ul. Roosevelta 32 w Zabrzu na potrzeby Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w Gliwicach

Rozmiar tekstu: A A A

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WSL 2007-2013

Priorytet VII Infrastruktura Edukacyjna Działanie 8.1 Infrastruktura szkolnictwa
wyższego

Całkowita wartość projektu

16 698 141,72 zł

Wysokość dofinansowania

13 581 093,42 zł

Opis projektu

Przedmiotem projektu jest adaptacja budynku umiejscowionego w kompleksie
budynków użytkowanych przez Politechnikę Śląska w Zabrzu. Adaptowane obiekty będą służyły kształceniu studentów, doktorantów, młodej kadry naukowej.
Sale dydaktyczne zostaną wyposażone w sprzęt komputerowy oraz umeblowanie.
W wyniku realizacji projektu zostanie również zagospodarowany teren w otoczeniu budynków- powstanie parking, drogi wewnętrzne oraz chodniki. Realizacja projektu przyczyni się do rozwoju dydaktyki i poprawa dostępności edukacji na poziomie uczelni wyższej w układzie lokalnym i regionalnym.

Okres realizacji

Luty 2007r - Grudzień 2011r

Dokument Typ Rozmiar
politechnika .doc 331 (kB)