Urząd Miasta Zabrze

Dofinansowanie - Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Treść główna

Skład Rady Miasta Zabrze, kadencja 2014 - 2018

Rozmiar tekstu: A A A

Przewodniczący Rady Miasta:

  • Czochara Marian

tel. 502 555 293

email: mczochara@um.zabrze.pl

Komisje:
- Członek Komisji Oświaty i Wychowania,
- Członek Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji.

Okręg wyborczy nr 4

Klub radnych:
Skuteczni dla Zabrza

 

 Wiceprzewodniczący Rady Miasta:

  • Jonecko Krystian

tel. 503 873 677

email: kjonecko@um.zabrze.pl

Komisje:
- Członek Komisji Budżetu i Inwestycji,
- Członek Komisji Polityki Gospodarczej i Rozwoju Miasta.

Okręg wyborczy nr 3

Klub radnych:
Skuteczni dla Zabrza
 


  • Borówka Borys

tel. 505 581 248

email: bborowka@um.zabrze.pl

Komisje:
- Członek Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji,
- Członek Komisji Oświaty i Wychowania.

Okręg wyborczy nr 4

Klub radnych:
Prawo i Sprawiedliwość


 • Ilewski Adam

tel. 661 676 699

email: ailewski@um.zabrze.pl

Komisje:

- Członek Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji
- Członek Komisji Prawa i Bezpieczeństwa Publicznego.

Okręg wyborczy nr 3

Klub radnych:
Prawo i Sprawiedliwość


Radni RM

  • Adach Elżbieta

tel. 502 875 788

email: eadach@um.zabrze.pl

Komisje:
- Przewodnicząca Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej,
- Członek Komisji Rewizyjnej,
- Członek Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska.

Okręg wyborczy nr 2

Klub radnych:
Skuteczni dla Zabrza 


  • Bieniek Janusz

tel. 884369620

email: jabieniek@um.zabrze.pl 

Komisje:
- Przewodniczący Komisji Oświaty i Wychowania,
- Członek Komisji Prawa i Bezpieczeństwa Publicznego.

Okręg wyborczy nr 1

Klub radnych:
Skuteczni dla Zabrza 


  • Chrzęstek - Bar Łucja

tel. 501 221 365

email: lchrzestek@um.zabrze.pl

Komisje:
- Przewodnicząca Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji,
- Członek Komisji Oświaty i Wychowania.

Okręg wyborczy nr 2

Klub radnych:
Skuteczni dla Zabrza 


  • Cieśla Alojzy 

tel. 512 108 626

email: aciesla@um.zabrze.pl 

Komisje:
- Członek Komisji Rewizyjnej,
- Członek Komisji Budżetu i Inwestycji,
- Członek Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska.

Okręg wyborczy nr 1

Klub radnych:
- 


  • Dąbrowski Jan

tel. 660 855 796

email: jdabrowski@um.zabrze.pl

Komisje:
- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej,
- Członek Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji.

Okręg wyborczy nr 1

Klub radnych:

Prawo i Sprawiedliwość


  • Dynak Mirosław

 

tel. 503 087 160

email: mdynak@um.zabrze.pl

Komisje:
- Członek Komisji Polityki Gospodarczej i Rozwoju Miasta,
- Członek Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska,
- Członek Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej.

Okręg wyborczy nr 3

Klub radnych:
-  


  • Juroszek Przemysław

tel. 787 777 077

email: pjuroszek@um.zabrze.pl

Komisje:
- Członek Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska,
- Członek Komisji Polityki Gospodarczej i Rozwoju Miasta.

Okręg wyborczy nr 3

Klub radnych:
Platforma Obywatelska 


  •  Kowalczyk Czesława

tel. 604 762 460

email: ckowalczyk@um.zabrze.pl

Komisje:
- Członek Komisji Kultury i Dziedzictwa,
- Członek Komisji Oświaty i Wychowania.

Okręg wyborczy nr 3

Klub radnych:
Skuteczni dla Zabrza 


  • Marek Rafał

tel. 602 610 685

email: rmarek@um.zabrze.pl

Komisje:
- Członek Komisji Budżetu i Inwestycji,
- Członek Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej.

Okręg wyborczy nr 4

Klub radnych:
Platforma Obywatelska 


  • Olejniczak Grzegorz 

tel. 515 707 940

email: golejniczak@um.zabrze.pl

Komisje:
- Członek Komisji Oświaty i Wychowania,
- Członek Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji.

Okręg wyborczy nr 1

Klub radnych:
Platforma Obywatelska


  • Olichwer Tomasz

tel. 604 489 472

email: tolichwer@um.zabrze.pl

Komisje:
- Członek Komisji Rewizyjnej,
- Członek Komisji Kultury i Dziedzictwa.

Okręg wyborczy nr 1

Klub radnych:
Platforma Obywatelska 


  • Pach Łukasz

tel. 606 507 972

email: lpach@um.zabrze.pl

Komisje:
 

- Przewodniczący Komisji Polityki Gospodarczej i Rozwoju Miasta,
- Członek Komisji Budżetu i Inwestycji,
- Członek Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej.

Okręg wyborczy nr 2

Klub radnych:
Skuteczni dla Zabrza 


  • Partuś Krzysztof

tel. 601 865 228

email: kpartus@um.zabrze.pl

Komisje:
- Przewodniczący Komisji Budżetu i Inwestycji,
- Członek Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej.

Okręg wyborczy nr 4

Klub radnych:
Skuteczni dla Zabrza 


  • Potyka Urszula

tel. 630 30 91 w.4038

email: upotyka@um.zabrze.pl

Komisje:
- Członek Komisji Kultury i Dziedzictwa,
- Członek Komisji Oświaty i Wychowania.

Okręg wyborczy nr 4

Klub radnych:
Platforma Obywatelska 


  • Sarad Brygida

tel. 501 756 555

email: bsarad@um.zabrze.pl

Komisje:
- Członek Komisji Budżetu i Inwestycji,
- Członek Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej.

Okręg wyborczy nr 2

Klub radnych:
Platforma Obywatelska 


  • Strzoda Antoni

tel. 510 078 028

email: astrzoda@um.zabrze.pl

Komisje:
- Przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska,
- Członek Komisji Budżetu i Inwestycji.
- Członek Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej

Okręg wyborczy nr 3

Klub radnych:
Skuteczni dla Zabrza 


  • Trześniewski Damian

 

tel. 604 995 916

email: dtrzesniewski@um.zabrze.pl

Komisje:
- Członek Komisji Prawa i Bezpieczeństwa Publicznego,
- Członek Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji.

Okręg wyborczy nr 3

Klub radnych:
Skuteczni dla Zabrza 


  • Urbańczyk Łukasz

tel. 504 131 321

email: lurbanczyk@um.zabrze.pl

Komisje:
- Członek Komisji Budżetu i Inwestycji,
- Członek Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej.

Okręg wyborczy nr 2

Klub radnych:
Platforma Obywatelska 


  • Walerjański Dariusz

 

tel. 501 866 679

email: dwalerjanski@um.zabrze.pl

Komisje:
- Przewodniczący Komisji Kultury i Dziedzictwa,
- Członek Komisji Polityki Gospodarczej i Rozwoju Miasta.

Okręg wyborczy nr 4

Klub radnych:
Skuteczni dla Zabrza 


  • Wienchor Joachim

tel. 603 993 147

email: jwienchor@um.zabrze.pl

Komisje:
- Przewodniczący Komisji Prawa i Bezpieczeństwa Publicznego,
- Członek Komisji Rewizyjnej,
- Członek Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji.

Okręg wyborczy nr 1

Klub radnych:
Skuteczni dla Zabrza


  •  Znyk Bogusław

tel. 799-296-321

email: bznyk@um.zabrze.pl

Komisje:
- Członek Komisji Polityki Gospodarczej i Rozwoju Miasta,
- Członek Komisji Prawa i Bezpieczeństwa Publicznego.

Okręg wyborczy nr 2

Klub radnych:
Prawo i Sprawiedliwość

Newsletter

Aktualności miejskie w Twojej poczcie

Zawartość stopki

Projekt i realizacja: