Urząd Miasta Zabrze

Dofinansowanie - Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Treść główna

Skład Rady Miasta Zabrze, kadencja 2010 - 2014

Rozmiar tekstu: A A A

Przewodniczący RM

  • Czochara Marian

tel. 602 747 583

e-mail: mczochara@um.zabrze.pl

Członek Komisji:
Komisja Oświaty i Wychowania
Komisja Sportu, Turystyki i Rekreacji

Skuteczni dla Zabrza
 

 Wiceprzewodniczący RM

  • Borówka Borys

tel. 505 581 248

e-mail: bborowka@um.zabrze.pl

Członek Komisji:
Komisja Oświaty i Wychowania
Komisja Sportu, Turystyki i Rekreacji

Prawo i Sprawiedliwość

 

  • Pudlo - Chojnacka Gabriela

tel. 665 065 555

e-mail: gpudlo@um.zabrze.pl

Członek Komisji:
Komisja Polityki Gospodarczej i Rozwoju Miasta
Komisja Prawa i Bezpieczeństwa Publicznego

Sojusz Lewicy Demokratycznej
 

  • Wienchor Joachim

tel. 603 993 147

e-mail: jwienchor@um.zabrze.pl

Członek Komisji:
Komisja Prawa i Bezpieczeństwa Publicznego
Komisja Sportu, Turystyki i Rekreacji

Skuteczni dla Zabrza

 

Radni RM

  • Adach Elżbieta

tel. 502 875 788

e-mail: eadach@um.zabrze.pl

Członek Komisji:
Komisja Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska
Komisja Zdrowia i Polityki Społecznej

Skuteczni dla Zabrza
 

  • Chrzęstek - Bar Łucja

tel. 501 221 365

e-mail: lbar@um.zabrze.pl

Przewodnicząca Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji

Członek Komisji:
Komisja Budżetu i Inwestycji
Komisja Zdrowia i Polityki Społecznej

Skuteczni dla Zabrza
 

  • Dittrich Grzegorz

tel. 792 290 178

e-mail: gdittrich@um.zabrze.pl

Przewodniczący Komisji Prawa i Bezpieczeństwa Publicznego

Członek Komisji:
Komisja Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska
Komisja Rewizyjna

  Skuteczni dla Zabrza

  • Jonecko Krystian

tel. 503 873 677

e-mail: kjonecko@um.zabrze.pl

Przewodniczący Komisji Polityki Gospodarczej i Rozwoju Miasta

Członek Komisji:
Komisja Budżetu i Inwestycji
Komisja Rewizyjna

Skuteczni dla Zabrza
 

  • Juroszek Przemysław

tel. 787 777 077

e-mail: pjuroszek@um.zabrze.pl

Członek Komisji:
Komisja Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska
Komisja Polityki Gospodarczej i Rozwoju Miasta

Platforma Obywatelska
 

  • Kaernbach Marianna

tel. 278 68 54

e-mail: mkaernbach@um.zabrze.pl

Przewodnicząca Komisji Oświaty i Wychowania

Członek Komisji:
Komisja Kultury i Dziedzictwa
Komisja Prawa i Bezpieczeństwa Publicznego

Skuteczni dla Zabrza

 

  •  Kowalczyk Czesława

tel. 512 240 290

e-mail: ckowalczyk@um.zabrze.pl

Członek Komisji:
Komisja Kultury i Dziedzictwa
Komisja Oświaty i Wychowania

Skuteczni dla Zabrza
 

  • Marek Rafał

tel. 602 610 685

e-mail: rmarek@um.zabrze.pl

Członek Komisji:
Komisja Budżetu i Inwestycji
Komisja Zdrowia i Polityki Społecznej

Platforma Obywatelska
 

  • Stanisława Mikulak

 tel. 503423352

e-mail: smikulak@um.zabrze.pl


Członek Komisji:
Komisja Kultury i Dziedzictwa
Komisja Polityki Gospodarczej i Rozwoju Miasta

Skuteczni dla Zabrza

  • Olichwer Tomasz

tel. 604 489 472

e-mail: tolichwer@um.zabrze.pl

Członek Komisji:
Komisja Kultury i Dziedzictwa
Komisja Sportu, Turystyki i Rekreacji

Platforma Obywatelska
 

  • Partuś Krzysztof

tel. 601 865 228

e-mail: kpartus@um.zabrze.pl

Przewodniczący Komisji Budżetu i Inwestycji

Członek Komisji:
Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej

Skuteczni dla Zabrza
 

  • Piernikarczyk Gerd

tel. 32/273 80 06

e-mail: gpiernikarczyk@um.zabrze.pl

Przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

Członek Komisji:
Komisja Budżetu i Inwestycji
Komisja Sportu, Turystyki i Rekreacji
Komisja Rewizyjna

Skuteczni dla Zabrza
 

  • Potyka Urszula

tel. 32/271 88 31 wew. 38

e-mail: upotyka@um.zabrze.pl

Członek Komisji:
Komisja Kultury i Dziedzictwa
Komisja Oświaty i Wychowania

Platforma Obywatelska

 

  • Solecka - Bacia Anna

tel. 791 511 104

e-mail: asolecka@um.zabrze.pl

Przewodnicząca Komisji Kultury i Dziedzictwa

Członek Komisji:
Komisja Kultury i Dziedzictwa
Komisja Oświaty i Wychowania

Skuteczni dla Zabrza
 

  • Urban Jan

tel. 605 690 680

e-mail: jurban@um.zabrze.pl

Członek Komisji:
Komisja Polityki Gospodarczej i Rozwoju Miasta
Komisja Zdrowia i Polityki Społecznej

Skuteczni dla Zabrza
 

  • Bałys Agnieszka

tel. 504 131 322

e-mail: abalys@um.zabrze.pl

Członek Komisji:
Komisja Budżetu i Inwestycji
Komisja Zdrowia i Polityki Społecznej

Platforma Obywatelska
 

  • Urbańczyk Łukasz

tel. 504 131 321

e-mail: lurbanczyk@um.zabrze.pl

Członek Komisji:
Komisja Budżetu i Inwestycji
Komisja Zdrowia i Polityki Społecznej

Platforma Obywatelska
 

  • Wereta Jerzy

tel. 609 495 696

e-mail: jwereta@um.zabrze.pl

Członek Komisji:
Komisja Budżetu i Inwestycji
Komisja Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

  • Więcław Jarosław

tel. 880 881 122

e-mail: jwieclaw@um.zabrze.pl

Przewodniczący Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej

Członek Komisji:
Komisja Budżetu i Inwestycji
Komisja Rewizyjna

Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

  • Znyk Bogusław

tel.: 731 529 235

e-mail: bznyk@um.zabrze.pl

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

Członek Komisji:
Komisja Kultury i Dziedzictwa
Komisja Sportu, Turystyki i Rekreacji

Prawo i Sprawiedliwość

 

  • Sarad Brygida

 tel. 501 756 555

e-mail: bsarad@um.zabrze.pl

Członek Komisji:
Komisja Budżetu i Inwestycji
Komisja Zdrowia i Polityki Społecznej
 

Newsletter

Aktualności miejskie w Twojej poczcie

Zawartość stopki

Projekt i realizacja: