Urząd Miasta Zabrze

Dofinansowanie - Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Treść główna

Konkurs "Zabrzański Biznesplan" - zgłoszenia Uczestników już spływają! Nie zwlekaj z przesłaniem swojego pomysłu na biznes!

07.11.2018
Autor: Wydział Kontaktów Społecznych

Jeszcze tylko do końca listopada czekamy na zgłoszenia biznesplanów w szóstej edycji konkursu „Zabrzański Biznesplan”. Pomysły biznesowe można składać osobiście w siedzibie Zabrzańskiego Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości lub za pośrednictwem poczty z dopiskiem na kopercie "Nie otwierać przed dniem 30.11.2018 r.".

Na Uczestników konkursu czekają cenne nagrody, których Fundatorami są banki, firmy i instytucje od wielu lat funkcjonujące na rynku.

Już ponad 30 Partnerów zaoferowało nagrody o łącznej puli w wysokości około 150 tys zł.

Nagrody finansowe to 40 tys. zł!

Lista Fundatorów nagród dostępna jest pod adresem: http://www.um.zabrze.pl/biznes/zabrzanski-biznesplan/zabrzanski-biznespl...

Szczegółowych informacji udziela Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości ul. Powstańców Śląskich 3, nr tel. 32 2739775, e-mail: zcrp@um.zabrze.pl http://www.um.zabrze.pl/biznes/zabrzanski-biznesplan

Zapraszamy do udziału w konkursie! Wykorzystaj swoją szansę!

Dokumenty do pobrania

Dokument Typ Rozmiar
18.09.20_Plakat_A2 .pdf 3 (MB)
Aby przeczytać plik PDF, możesz potrzebować programu Adobe Reader, jeśli nie jest on jeszcze zainstalowany w Twoim komputerze. Pobierz program Adobe Reader.

Newsletter

Aktualności miejskie w Twojej poczcie

Zarządzaj subskrypcjami newsletterów

Zawartość stopki
e-direct

Projekt i realizacja: