Urząd Miasta Zabrze

Dofinansowanie - Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Treść główna

Targi China Homelife Poland

08.04.2019
Autor: Wydział Kontaktów Społecznych

WARSZAWSKA IZBA GOSPODARCZA ZAPRASZA
China Homelife Poland to największe targi artykułów chińskich w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbywają się w Polsce od siedmiu lat. Organizatorem targów jest firma Meorient, która od wielu lat zajmuje się rozwijaniem chińskiego biznesu na całym świecie.

Na targach China Homelife Poland co roku prezentuje się ponad 1500 starannie wyselekcjonowanych chińskich wystawców z takich branż jak: elektronika, materiały budowlane, meble, odzież i tekstylia, oświetlenie, wyposażenie domu i upominki.

Łącznie z China Homelife Poland odbywają się targi China Machinex nastawione na przemysł maszynowy. Wystawcy oferują podczas nich swoje najlepsze produkty z branż: elektryczność i nowa energia, maszyny, sprzęt i narzędzia.

Uczestnicy targów mają do dyspozycji specjalną strefę match makingu – a w niej zapewnioną pomoc tłumacza, tak by komunikacja z chińskimi dostawcami była jak najprostsza. Spotkanie z idealnie dobranym wystawcą można zaaranżować już przed targami. Dla największych importerów działa również program Hosted Buyer, który daje wiele ekskluzywnych korzyści. Biznes to jednak nie wszystko – podczas targów co roku mają miejsce również ciekawe wydarzenia kulturalne.

Więcej informacji o targach na stronie www.chinahomelife247.eu

Osobą odpowiedzialną za współpracę jest p. Katarzyna Kaczmarska
e-mail: biuro@wig.waw.pl, tel. +48 22 225 01 11
 

Dokumenty do pobrania

Dokument Typ Rozmiar
china2019_info_awers .jpg 121 (kB)
china2019_info_rewers .jpg 129 (kB)
export_expo .pdf 148 (kB)
kongres .pdf 161 (kB)
Aby przeczytać plik PDF, możesz potrzebować programu Adobe Reader, jeśli nie jest on jeszcze zainstalowany w Twoim komputerze. Pobierz program Adobe Reader.

Newsletter

Aktualności miejskie w Twojej poczcie

Zarządzaj subskrypcjami newsletterów

Zawartość stopki
e-direct

Projekt i realizacja: