Zapraszamy na stoisko Miasta Zabrze!

24.10.2019

Giełda Pracodawcy i Przedsiębiorczości już dziś w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach na ul. Konarskiego 18b.

Urząd Miejski w Zabrzu Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości podczas dzisiejszej giełdy będzie zachęcać studentów do podejmowania działalności gospodarczej w Zabrzu.

Jesienna edycja targów pracy w Politechnice Śląskiej to:

• oferty pracy, praktyk, staży dla mniej i bardziej doświadczonych studentów i absolwentów,
  • propozycje szkoleń i warsztatów w obszarze rynku pracy, przedsiębiorczości i rozwoju osobistego,
  • indywidualne konsultacje dokumentów aplikacyjnych,
  • symulacje rozmów kwalifikacyjnych,
  • informacja o możliwościach uzyskania pomocy w zakresie otwierania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej i wiele innych.

Giełda Pracodawców i Przedsiębiorczości to najlepsze miejsce do poznania szerokiej oferty rynku pracy i wybrania tej najbardziej dopasowanej do Waszych potrzeb, możliwości i oczekiwań!