Zapraszamy przedsiębiorców do współpracy w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

29.10.2019
ŚTP

W dniach 18-24 listopada 2019 r. odbędzie się 12. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. To międzynarodowy projekt, którego celem jest wspieranie przyszłych i obecnych przedsiębiorców, wspieranie edukacji w zakresie przedsiębiorczości oraz prezentowania aktywnej postawy w każdej sferze życia, budowanie relacji między sektorem prywatnym, publicznym i pozarządowym tak, by podejmowały wspólne działania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. W tym roku hasłem przewodnim jest Biznes bez barier.
Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości jak co roku organizuje dla młodzieży z zabrzańskich szkół bezpłatne szkolenia, wykłady, warsztaty, wizyty studyjne i debaty, przybliżając ww. tematykę. Zachęcamy do zaangażowania się podczas ŚTP, dzięki czemu staniecie się Państwo częścią międzynarodowej społeczności.
W przypadku wyrażenia chęci współpracy w powyższym zakresie prosimy o kontakt pod numerem telefonu (32) 273 97 75 lub pod niżej wskazanym adresem mailowym zcrp@um.zabrze.pl