14.05.2014r. Biznes w mediach, konieczność czy luksus?

14 maja w Restauracji Zielony Ogród w Zabrzu odbyło się kolejne spotkanie biznesowe, w którym uczestniczyli przedstawiciele władz Miasta, instytucji otoczenia biznesu oraz przedsiębiorcy. Spotkanie zostało zorganizowane przez Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości.

Tematem przewodnim spotkania był ,,Biznes w mediach, konieczność czy luksus?‘’.
Prelegenci wszystkich mediów, tj. prasy (Nowiny Zabrzańskie), radia (Radio Plus Śląsk), telewizji (TV Silesia), internetu (WP Polska) oraz inne formy reklamy (Górnik Zabrze S.A.) zaprezentowali niezwykle wartościowe merytorycznie wystąpienia. Przedstawiciele mediów przedstawili konkretne sposoby kreowania wizerunku firmy w mediach oraz jak to zrobić bez kosztów finansowych.
Spotkanie skupiło około 70 przedsiębiorców z różnych branż, przedstawicieli małych i dużych przedsiębiorstw, którzy w miłej atmosferze mieli możliwość zaprezentowania swojej oferty oraz podzielenia się własnymi doświadczeniami. Po zakończeniu oficjalnej części spotkania, uczestnicy długo jeszcze prowadzili nieformalne rozmowy kuluarowe.