"Biznesowe Zabrze"

19.02.2019
1223dfb

19 lutego, w sali konferencyjnej Areny Zabrze, odbyło się spotkanie pn. "Biznesowe Zabrze", w którym udział wzięli przedstawiciele zabrzańskiego samorządu na czele z prezydent Zabrza Małgorzatą Mańką-Szulik, przedstawiciele Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta Zabrze, przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu oraz zabrzańscy przedsiębiorcy.

Spotkanie miało na celu podsumowanie działań Miasta Zabrze na rzecz rozwoju przedsiębiorczości oraz działań Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta Zabrze. Podczas spotkania przedstawiciel Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej omówił możliwości inwestowania na terenach KSSE oraz wiążące się z tym zwolnienia podatkowe. Wydarzenie było również okazją do rozmowy na temat jakości powietrza na Śląsku, a także nawiązania współpracy między przedsiębiorcami..