Grzybowicka Akcja Roślinna

23.04.2019

Już 9 maja w Świetlicy Dzielnicowej Grzybowice rusza przedsięwzięcie nazwane w skrócie GAR, czyli Grzybowicka Akcja Roślinna. W każdy kolejny czwartek maja organizatorzy zapraszają do nietypowej akcji ozdabiania dzielnicy.

Uczestnicy będą mieli możliwość ozdobić doniczki kilkoma technikami plastycznymi, a potem zasadzić własne rośliny, które po wykiełkowaniu będą mogli zasadzić we własnym ogródku lub dowolnym wybranym miejscu. Dodatkowo akcja przewiduje ozdabianie okolicy Świetlicy – małego skwerka przed obiektem, a także okiem i wnętrza.

Wstęp na każdą odsłonę imprezy jest darmowy. Akcja potrwa do 30 maja, a przewidziana jest dla każdego – od 3 do 94 lat. Organizatorami jest Świetlica Dzielnicowa Grzybowice oraz Ogrodnictwo Tomanek, które ufundowało doniczki ceramiczne i rośliny.