Jak założyć i prowadzić własną działalność gospodarczą

20.01.2009
Autor: admin

Informujemy, że Wydział Strategii i Rozwoju Miasta organizuje w dniach 28-29 stycznia 2009 r. bezpłatne, dwudniowe szkolenie warsztatowe dla przyszłych przedsiębiorców pn.: „Jak założyć i prowadzić własną działalność gospodarczą”.

Szkolenie finansowane jest ze środków publicznych, a ich realizację zlecono Górnośląskiej Agencji Przekształceń Przedsiębiorstw SA z Katowic.

Szkolenie odbędzie się w godz. 9.00 - 15.30 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Zabrzu, przy ul. Wolności 286 w sali nr 100.

Każdemu z uczestników wydany zostanie certyfikat, potwierdzający udział w odbytym szkoleniu.

Zgłoszenia na szkolenie, prosimy pobierać stąd lub osobiście w Wydziale Strategii i Rozwoju Miasta, a następnie zwrócić je w jedną z poniżej wymienionych dróg:
1. mailowo pod adres: mwladowska@um.zabrze.pl;
2. faxem: (032) 37-33-48;
3. osobiście do Wydziału Strategii i Rozwoju Miasta.

Uwaga! Liczba uczestników szkolenia jest ograniczona, w związku z czym o udziale decydować będzie kolejność nadesłanych zgłoszeń!

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach!

Dodatkowych informacji udziela Magdalena Władowska - pracownik Wydziału Strategii i Rozwoju Miasta, pod numerem tel. (032) 37-33-365 lub osobiście w pokoju 109 w budynku Urzędu Miejskiego w Zabrzuprzy ul. Wolności 286.

Do pobrania:
Karta zgłoszeniowa (doc, 266 kB)