Kabaretowy Dzień Sąsiada

03.06.2008
Autor: admin

Nieformalna Grupa Młodzieżowa „JAW” zaprasza 3 czerwca o godz. 18.00 do kina Roma na imprezę pt. „Kabaretowy Dzień Sąsiada, czyli wyśmiejmy się!”.

Spotkanie organizowane jest w ramach „Europejskiego Dnia Sąsiada”. Przedsięwzięcie to ma na celu poprawienie stosunków międzyludzkich, łamanie stereotypu sąsiada i wzmocnienie solidarności społecznej. W programie przewidziane są występy trzech sąsiedzkich, wielokrotnie nagradzanych kabaretów: Zespołu Szkół Katolickich, Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 (LO2), Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 11 (LO3).   Na zakończenie zagra Holy Strip, czyli rock’owa, zabrzańska kapela młodego pokolenia. Organizatorzy zachęcają do wspólnej zabawy sąsiadów – z bloku czy ze szkolnej ławki. Wstęp wolny. Więcej informacji na stronie internetowej www.grupajaw.yoyo.pl.