Mistrzostwa Zabrza w Narciarstwie Zjazdowym o Puchar Prezydenta Zabrza

22.02.2019

W niedzielę 3 marca, w Ośrodku Narciarskim Złoty Groń w Istebnej, odbędą się Mistrzostwa Zabrza w Narciarstwie Zjazdowym o Puchar Prezydenta Miasta Zabrze. Organizatorem zawodów jest Aktywne Zabrze.

Celem zawodów jest propagowanie uprawiania sportu, w szczególności narciarstwa zjazdowego; podnoszenie poziomu sportowego narciarzy, poprzez udział w zawodach; krzewienie sportowego stylu życia wśród mieszkańców Zabrza i oczywiście wyłonienie najlepszych narciarzy zjazdowych.

Zawody zostaną rozegrane w konkurencji slalom gigant (GS) w kilku grupach wiekowych obejmujących zarówno dzieci w wieku przedszkolnym, jak i osoby dorosłe. Dla zwycięzców przewidziano nagrody, medale i dyplomy.

Wszyscy chętni mogą zarejestrować się do 1 marca 2019, do godziny 18:00 lub do wykorzystania wszystkich miejsc, za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego pod adresem: http://aktywnezabrze.gigant.superhosting.pl/index.php/2013-05-31-09-17-36/2013-05-31-09-19-34/puchar-alpejski. Maksymalna liczba uczestników to 150 osób.