Otwarcie nowej hali produkcyjnej w NMC

19.11.2019
NMC11

Dziś w Zabrzu odbyło się uroczyste otwarcie nowej hali produkcyjnej firmy NMC. W uroczystości udział wzięli: prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik, zastępca prezydenta Miasta Zabrze Krzysztof Lewandowski oraz prezes NMC Polska Bogdan Kmiecik. Do udziału w inauguracji zaproszeni zostali także pracownicy NMC oraz klienci firmy.

- NMC jest firmą od wielu lat obecną w Zabrzu. Rozwijając tu swoją działalność przyczynia się do budowania gospodarczego potencjału miasta. Na docenienie zasługuje także jej działalność w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu – mówiła w trakcie uroczystości prezydent Zabrza.

Zabrzański oddział NMC zajmuje się architekturą wnętrz, elewacjami budynków, izolacjami technicznymi oraz izolacjami pomieszczeń.