Urząd Miasta Zabrze

Dofinansowanie - Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Treść główna

Rajd Targowy na Międzynarodowych Targach Turystycznych

28.03.2017
Autor: Wydział Kontaktów Społecznych

Już po raz drugi Zabrzańskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji organizuje Rajd Targowy. 8 kwietnia, o godz. 11.00, na ulicach Zabrza pojawią się samochody uczestniczące w Rajdzie Targowym. Będzie to jedna z najbardziej widowiskowych atrakcji IX Targów Turystycznych w Zabrzu.

Impreza rozpocznie się o godz. 11.00, na parkingu przy hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu (ul. Matejki 6) i otwarta będzie dla wszystkich miłośników motoryzacji, bez względu na posiadane pojazdy. W szranki na równi stanąć mogą kierowcy pojazdów, które dopiero co zeszły z taśmy produkcyjnej, jak i te, które po drogach jeżdżą od kilkudziesięciu lat.

Będzie to jedna z odmian rajdu na orientację. Uczestnicy otrzymają mapę z zaznaczonymi punktami, w których czeka ich wiele niespodzianek i trudnych zadań. Dojechać będą tam musieli własnymi pojazdami, w normalnym ruchu miejskim i zgodnie z przepisami. Część z najlepiej punktowanych zadań wykonać będzie trzeba w określonym czasie. A testowana będzie nie tylko wiedza z historii Zabrza, mechaniki pojazdowej czy pierwszej pomocy, ale również… sprawności prowadzenia pojazdów.

Co więcej, zgodnie z tradycją imprez organizowanych przez Zabrzańskiej Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji i tym razem przeprowadzona zostanie zbiórka charytatywna. Organizatorzy zachęcać będą do wspierania zabrzańskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt PsitulMnie. Najbardziej potrzebne są koce, środki czystości oraz karma.

Wszelkie aktualności na temat Rajdu Targowego można także znaleźć na Facebooku (fanpage Zabrzańskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji, a także na stronie internetowej www.zsmm.pl

Dokumenty do pobrania

Dokument Typ Rozmiar
RT2_plakat_z_info_1 .pdf 4 (MB)
Aby przeczytać plik PDF, możesz potrzebować programu Adobe Reader, jeśli nie jest on jeszcze zainstalowany w Twoim komputerze. Pobierz program Adobe Reader.

Newsletter

Aktualności miejskie w Twojej poczcie

Zarządzaj subskrypcjami newsletterów

Zawartość stopki
e-direct

Projekt i realizacja: