Rodzinny Festyn Szkolny w SP nr 5

Rodzinny Festyn Szkoln1

25 maja, w Szkole Podstawowej nr 5 w Zabrzu, odbył się coroczny Rodzinny Festyn Szkolny. W wydarzeniu udział wzięła licznie reprezentowana społeczność szkolna – nauczyciele, uczniowie i rodzice. Nie zabrakło również przedstawicieli zabrzańskiego samorządu , w tym m.in. zastępcy prezydenta Miasta Zabrze Krzysztofa Lewandowskiego.

Jak zaznaczyli organizatorzy - dochód z festynu zostanie przeznaczony na zakup sprzętu komputerowego dla szkoły.

Atrakcji w trakcie imprezy nie brakowało. Uczestnicy festynu mogli skorzystać m.in. z przejażdżki kucykiem, zobaczyć samochód policyjny czy też wziąć udział w wielu ciekawych doświadczeniach z dziedziny fizyki i chemii, które przygotowano na stoisku naukowym. Imprezę uświetniły występy artystyczne dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 5.