Trwa konkurs "Zabrzański Biznesplan"

18.09.2015

Z początkiem września ruszyła kolejna edycja zabrzańskiego Biznesplanu. Konkurs organizowany jest z inicjatywy prezydent Zabrza Małgorzaty Mańki-Szulik przez Urząd Miejski w Zabrzu oraz Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości. Zgłoszenia przyjmowane będą do 30 listopada br.

Jego celem jest pobudzenie aktywności mieszkańców w kierunku podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej w Zabrzu. Kierowany jest do osób pełnoletnich lub mikroprzedsiębiorców. Wystarczy dobry pomysł na biznes. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Formularze wniosków i regulamin konkursu znajdują się na stronie: http://www.um.zabrze.pl/…/zabrzanski-bi…/regulamin-i-wniosek

Przypominamy, że konkurs ma zasięg europejski, a wspierają go nie tylko władze miasta z prezydent Małgorzatą Mańką-Szulik na czele, ale i organizacje otoczenia biznesu oraz firmy z całej Polski - dzięki ich pomocy znaczenie konkursu stale rośnie, a wsparcie laureatów konkursu w ich działalności biznesowej jest coraz większe. Wsparcie dla laureatów oznacza również wsparcie dla przedsiębiorczości w naszym mieście, regionie i kraju.

Na zwycięzców czekają cenne nagrody, a ich pula wzrasta z dnia na dzień. W poprzedniej edycji laureaci otrzymali nagrody o wartości ok. 150 000 zł. Wśród nich były zarówno nagrody pieniężne, jak i lokale na prowadzenie działalności gospodarczej, programy komputerowe, promocja medialna, sesje coachingowe, kursy językowe, obsługa prawna, obsługa językowa, gotowe do użycia strony internetowe, urządzenia biurowe, bonusy edukacyjne, wypoczynkowe i wiele innych.

Więcej informacji na temat tegorocznych nagród dostępnych jest pod adresem: http://www.um.zabrze.pl/…/zabrzanski-biznesplan-2015/nagrody