Trwa Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Miasta Zabrze w 2019 roku

W naszym mieście trwa Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Miasta Zabrze w 2019 r. Spośród nominowanych głosujący wybiorą 10 zawodników oraz 5 trenerów.

Głosowanie ma charakter otwarty i potrwa do 13 grudnia br. Głos można oddać za pomocą ankiety internetowej opublikowanej na stronie www.um.zabrze.pl (ankieta) oraz na kuponie do głosowania, który dostępny będzie w Punkcie Informacji o Mieście (ul. Powstańców Śląskich 2/1) oraz w Wydziale Promocji, Turystyki i Sportu Urzędu Miejskiego w Zabrzu (pok. 53, ul. prof. Z. Religi).

W każdej kategorii można zagłosować na jednego kandydata.

Ogłoszenie wyników Plebiscytu oraz ceremonia wręczenia wyróżnień nastąpi w trakcie Balu Sportowca, który odbędzie się 11 stycznia 2020 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zabrzu.

Patronat medialny nad plebiscytem objął katowicki dziennik „SPORT”.

W załączeniu lista kandydatów oraz ich krótkie sylwetki.

Dokument Typ Rozmiar
Trenerzy .docx 13 (kB)
Zawodnicy .doc 36 (kB)
REGULAMIN .pdf 469 (kB)
Aby przeczytać plik PDF, możesz potrzebować programu Adobe Reader, jeśli nie jest on jeszcze zainstalowany w Twoim komputerze. Pobierz program Adobe Reader.