Urząd Miasta Zabrze

Dofinansowanie - Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Treść główna

V edycja konkursu "Profilaktyk Roku 2017"

08.12.2017
Autor: Wydział Kontaktów Społecznych

Prezydent Miasta Zabrze zaprasza instytucje publiczne, przedsiębiorców, związki wyznaniowe, stowarzyszenia, fundacje oraz inne osoby prawne do wzięcia udziału w V edycji konkursu „Profilaktyk Roku 2017”.

Konkurs „Profilaktyk Roku 2017” ma na celu uhonorowanie działań profilaktycznych i terapeutycznych, realizowanych na rzecz mieszkańców Zabrza.

Tytuł przyznawany jest każdego roku w kategorii indywidualnej (osoba) oraz zespołowej (instytucja). Kandydatów do tytułu „Profilaktyk Roku” mogą zgłaszać: instytucje publiczne, przedsiębiorcy, związki wyznaniowe, stowarzyszenia, fundacje oraz inne osoby prawne, realizujące działania w obszarze profilaktyki i terapii uzależnień. Każdy podmiot uprawniony może zgłosić jednego kandydata w kategorii indywidualnej oraz jedną instytucję w kategorii zespołowej.

Zgłoszenia kandydatur na formularzu zgłoszeniowym do tytułu „Profilaktyk Roku” należy dokonać osobiście, w terminie do 31 grudnia br. w Wydziale Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Zabrzu (ul. Wolności 286, pokój 201) z dopiskiem „Profilaktyk Roku 2017” lub w sekretariacie SP ZOZ Ośrodka Profilaktyki i Leczenia Uzależnień w Zabrzu (ul. Park Hutniczy 6).

Formularz zgłoszeniowy w załączeniu.

 

Dokumenty do pobrania

Dokument Typ Rozmiar
formularz_zgloszeniowy-Profilaktyk_Roku .pdf 2 (MB)
Aby przeczytać plik PDF, możesz potrzebować programu Adobe Reader, jeśli nie jest on jeszcze zainstalowany w Twoim komputerze. Pobierz program Adobe Reader.

Newsletter

Aktualności miejskie w Twojej poczcie

Zarządzaj subskrypcjami newsletterów

Zawartość stopki
e-direct

Projekt i realizacja: