Wizyta w Górniku

12.01.2007
Autor: admin

Prezydent Małgorzata Mańka-Szulik oraz wiceprezydent Krzysztof Lewandowski gościli dzisiaj w Klubie Sportowym Górnik Zabrze.

gz6.JPG

Noworoczna wizyta, w której uczestniczyli zawodnicy, trenerzy oraz zarząd i działacze Klubu, była okazją do przekazania na ręce Prezydenta Miasta Diamentowego Odznaczenia, które Górnikowi Zabrze przyznał Polski Związek Piłki Nożnej. Prezydent Małgorzata Mańka –Szulik oglądała również efekty modernizacji stadionu, czyli zainstalowaną podgrzewaną murawę. Ostatnia część spotkania miała charakter roboczy. Pani Prezydent sprecyzowała oczekiwania w stosunku do Klubu: osiąganie możliwie dobrych wyników sportowych, szybką realizację programu naprawczego, aktywne zaangażowanie poszczególnych pracowników Klubu w nałożone na nich zadania oraz wytłumienie zbędnych emocji oscylujących wokół Górnika na rzecz pracy zmierzającej do stabilnej pozycji Klubu.

gz5.JPG

gz3.JPG