Za nami VII Gala "U nos w Mikulach"

20 listopada, w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Zabrzu-Mikulczycach, odbyła się VII Gala Rady Dzielnicy Mikulczyce „U nos w Mikulach”. W trakcie koncertu swoje talenty i umiejętności mieli szansę zaprezentować szerszej publiczności najmłodsi mieszkańcy dzielnicy.

Na scenie mogliśmy oglądać scenki z życia mieszkańców Śląska, w których odnaleźć mogliśmy wszystkie te wartości i zasady, którymi mieszkańcy naszego regionu kierują się na co dzień – szacunek do wiary, rodziny, Ojczyzny, a także solidnej i rzetelnej Pracy.

Wystąpiły dzieci z: Przedszkola nr 1, Przedszkola nr 35, Przedszkola nr 56, Przedszkola „Tęcza”, Szkoły Podstawowej nr 24, SP nr 26, SP nr 27 oraz Zespołu Szkół nr 10.

Na zakończenie gali wystąpił Młodzieżowy Chór Resonans con tutti im. N. G. Kroczka.