Zapraszamy na drugą edycję Industria Live

Już 27 kwietnia w Parku Techniki Wojskowej odbędzie się muzyczno-wizualne show pn. Industria Live - wydarzenie, które zaskakuje świeżym i dynamicznym łączeniem sztuk artystycznych.

Spektakl, który zaprezentowany zostanie przy pomocy teatru Kliniki Lalek oraz występujących artystów ma ze sobą nieść jasne przesłanie o wzajemnym zrozumieniu , tolerancji i rozmowie, która finalnie doprowadza do porozumienia.

W tegorocznej edycji zobaczymy znany na całym świecie teatr Klinika Lalek, Karo Glazer i Rodzinę Waglewskich.

Koncert organizowany w 220- lecie Sztolni Królowa Luiza, jest manifestem dla pokoju. Sztolnia Królowa Luiza w swoje urodziny inicjuje wydarzenie mające na celu wyeksponowanie wartości jaką jest dialog pomiędzy skrajnościami. Dialog, który może doprowadzić do pięknego porozumienia, radości i zadowolenia wśród ludzi. Zamiast wojny i nienawiści , pokojowe i radosne spędzanie czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

Zapraszamy do udziału w tym niecodziennym wydarzeniu, którego cześć będzie możliwa do wysłuchania w ramach audycji Piotra Metza w jego programie lista osobista w „Trójce".

Tego dnia będzie miała miejsce również inauguracja kolejnego już sezonu w Parku 12C, przy ul. Sienkiewicza.

W programie imprezy, która potrwa od godz. 10.00 do godz. 18.00 znajdzie się:

- malowanie kamieni

- zdobienie deseczek ,,pirografia"

- wodne malunki

- tworzenie wiatraczków

- górnicze koło fortuny

- stoiska z lodami i innymi słodkościami

- gadżety

- Bajtel gruba