Złota Odznaka dla ZPWiK

W trakcie XXIV Gali Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej, która odbyła się 1 września, wręczono odznaczenia regionalne Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie oraz Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach. Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. wyróżnione zostało Złotą Odznaką Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego.

Odznakę honorową za zasługi dla województwa śląskiego, nadaje się osobom fizycznym oraz instytucjom państwowym, jednostkom samorządu terytorialnego, przedsiębiorcom, organizacjom społecznym i zawodowym, które całokształtem działalności, względnie realizacją swoich zadań na terenie województwa śląskiego – przyczyniły się do gospodarczego, kulturalnego i społecznego rozwoju województwa.