30.01.2020r. - Obwieszczenie dla stron postępowania dot. przedsięwzięcia pn. "Przetwarzania złomu za pomocą rozdrabniarki złomu metalowego z systemem separowania materiałów żelaznych i nieżelaznych w Zabrzu przy ul. Pyskowickiej 24a (dz. nr 351/5)"

Obwieszczenie Prezydenta Miasta Zabrza dla stron postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla planowanego przedsięwzięcia pn..: "Przetwarzanie złomu za pomocą rozdrabniarki złomu metalowego z systemem separowania materiałów żelaznych i nieżelaznych w Zabrzu przy ul. Pyskowickiej 24a (dz. nr 351/5)" Obwieszczenie podaje się do publicznej wiadomości w terminie od 30 stycznia 2020r. do 13 lutego 2020r.

Dokument Typ Rozmiar
WE_6220_1_18_lp_12_2019__informacja_dla_stron_postepowania .pdf 241 (kB)
Aby przeczytać plik PDF, możesz potrzebować programu Adobe Reader, jeśli nie jest on jeszcze zainstalowany w Twoim komputerze. Pobierz program Adobe Reader.