Urząd Miasta Zabrze

Dofinansowanie - Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Treść główna

Skład Rady Miasta Zabrze, kadencja 2018-2023

Przewodnicząca Rady Miasta:

  • Chrzęstek- Bar Łucja

  

 tel. 501 221 365

email: lchrzestek@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Członek Komisji Ekologii
  • Członek Komisji Oświaty
  • Członek Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji

 Wiceprzewodniczący Rady Miasta:

  • Jonecko Krystian

tel. 503 873 677

email: kjonecko@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej
  • Członek Komisji Ekologii

  •  Dziębowski Sebastian 

tel. 575 890 809

email: sdziebowski@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Członek Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej
  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej
  • Członek Komisji Kultury i Dziedzictwa

  •  Ilewski Adam

tel. 661 676 699

email: ailewski@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Wiceprzewodniczący Komisji Prawa i Bezpieczeństwa Publicznego
  • Wiceprzewodniczący Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • Członek Komisji Ekologii

Radni RM:

  • Bator Gabriela

tel.: 502 199 963

email: gbator@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
  • WiceprzewodniczącaKomisji Zdrowia i Polityki Społecznej
  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji

  • Bieniek Janusz

tel. 606 988 362

email: jabieniek@um.zabrze.pl 

Komisje:

  • Przewodniczący Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Wiceprzewodniczący Komisji Oświaty
  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej

  • Cieśla Alojzy 

tel. 512 108 626

email: aciesla@um.zabrze.pl 

Komisje:

  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Członek Komisji Ekologii
  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej

  • Grygiel Rafał

 

 tel. 690 544 649

email: rgrygiel@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej
  • Członek Komisji Oświaty


  • Harasimowicz Adam

 

 tel. 695 603 859

email: aharasimowicz@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Wiceprzewodniczący Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej


  • Juroszek Przemysław

tel. 787 777 077

email: pjuroszek@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej
  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji

  • Lubowiecki Grzegorz

 

 tel. 509 715 679

email: glubowiecki@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Sekretarz Komisji Rewizyjnej
  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji


  • Markisch Sebastian

 

tel. 512 675 358

email: smarkisch@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Przewodniczący Komisji Oświaty
  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji


  • Olejniczak Grzegorz 

tel. 515 707 940

email: golejniczak@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Członek Komisji Oświaty
  • Członek Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji

  • Olichwer Mariola

 

 tel.

email: molichwer@um.zabrze.pl 

Komisje:

  • Członek Komisji Kultury i Dziedzictwa
  • Członek Komisji Oświaty


  • Olichwer Tomasz

tel. 604 489 472

email: tolichwer@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej
  • Członek Komisji Kultury i Dziedzictwa

  • Pabis Jerzy

tel.: 605 569 065
email: jpabis@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Przewodniczący Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej
  • Członek Komisji Kultury i Dziedzictwa
  • Członek Komisji Oświaty

  • Potyka Urszula

tel. (32) 630 30 91 w.4038

email: upotyka@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Przewodnicząca Komisji Ekologii
  • Wiceprzewodnicząca Komisji Kultury i Dziedzictwa
  • Członek Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej

  • Rau Marian

 

 tel. 601 489 075

email: mrau@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Wiceprzewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
  • Członek Komisji Oświaty


  • Reiss Ferdynand

 

 tel. 501 007 025

email: freiss@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Przewodniczący Komisji Polityki Gospodarczej i Rozwoju Miasta
  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Członek Komisji Oświaty


  • Rupniewska Agnieszka

 tel. 609 907 784

email: arupniewska@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Członek Komisji Polityki Gospodarczej i Rozwoju Miasta


  • Trześniewski Damian

 

tel. 604 995 916

email: dtrzesniewski@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Przewodniczący Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • Członek Komisji Rewizyjnej
  • Członek Komisji Prawa i Bezpieczeństwa Publicznego

  • Turek Grzegorz

 

tel. 502 143 140

email: gturek@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
  • Wiceprzewodniczący Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Członek Komisji Ekologii
  • Członek Komisji Polityki Gospodarczej i Rozwoju Miasta


  • Walerjański Dariusz

 

tel. 501 866 679

email: dwalerjanski@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Przewodniczący Komisji Kultury i Dziedzictwa
  • Wiceprzewodniczący Komisji Polityki Gospodarczej i Rozwoju Miasta
  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej

  • Wienchor Joachim

tel. 603 993 147

email: jwienchor@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Przewodniczący Komisji Prawa i Bezpieczeństwa Publicznego
  • Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
  • Członek Komisji Rewizyjnej

  •  Żbikowski Kamil

  

tel. 697 616 773

email: kzbikowski@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Wiceprzewodniczący Komisji Ekologii
  • Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Newsletter

Aktualności miejskie w Twojej poczcie

Zarządzaj subskrypcjami newsletterów

Zawartość stopki
e-direct

Projekt i realizacja: