Urząd Miasta Zabrze

Dofinansowanie - Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Treść główna

Skład Rady Miasta Zabrze, kadencja 2018-2023

Przewodnicząca Rady Miasta:

  • Chrzęstek- Bar Łucja

  

 tel.: 501 221 365

e-mail: lchrzestek@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Członek Komisji Oświaty
  • Członek Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji

 Wiceprzewodniczący Rady Miasta:

  • Jonecko Krystian

tel.: 503 873 677

e-mail: kjonecko@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej
  • Członek Komisji Ekologii

  •  Dziębowski Sebastian 

tel.: 575 890 809

e-mail: sdziebowski@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Członek Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej
  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej
  • Członek Komisji Kultury i Dziedzictwa

  •  Ilewski Adam

tel.: 661 676 699

e-mail: ailewski@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Wiceprzewodniczący Komisji Prawa i Bezpieczeństwa Publicznego
  • Wiceprzewodniczący Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji
  • Członek Komisji Ekologii

Radni RM:

  • Bator Gabriela

tel.: 502 199 963

e-mail: gbator@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
  • WiceprzewodniczącaKomisji Zdrowia i Polityki Społecznej
  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji

  • Bieniek Janusz

tel.: 606 988 362

e-mail: jabieniek@um.zabrze.pl 

Komisje:

  • Przewodniczący Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Wiceprzewodniczący Komisji Oświaty
  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej

  • Cieśla Alojzy 

tel.: 512 108 626

e-mail: aciesla@um.zabrze.pl 

Komisje:

  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Członek Komisji Ekologii
  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej
  • Członek Komisji Rewizyjnej

  • Grygiel Rafał

 

 tel.: 690 544 649

e-mail: rgrygiel@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej
  • Członek Komisji Oświaty


  • Harasimowicz Adam

 

 tel.: 695 603 859

e-mail: aharasimowicz@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Wiceprzewodniczący Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej


  • Juroszek Przemysław

tel.: 787 777 077

e-mail: pjuroszek@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej
  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji

  • Lubowiecki Grzegorz

 

 tel.: 509 715 679

e-mail: glubowiecki@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Sekretarz Komisji Rewizyjnej
  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej


  • Markisch Sebastian

 

tel.: 512 675 358

e-mail: smarkisch@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Przewodniczący Komisji Oświaty
  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji


  • Olejniczak Grzegorz 

tel.: 515 707 940

e-mail: golejniczak@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Członek Komisji Oświaty
  • Członek Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji

  • Olichwer Mariola

 

 tel.: 512 633 160

e-mail: molichwer@um.zabrze.pl 

Komisje:

  • Członek Komisji Kultury i Dziedzictwa
  • Członek Komisji Oświaty


 

  • Pabis Jerzy

tel.: 605 569 065
e-mail: jpabis@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Przewodniczący Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej
  • Członek Komisji Kultury i Dziedzictwa
  • Członek Komisji Oświaty

  • Potyka Urszula

tel.: (32) 630 30 91 w.4038

e-mail: upotyka@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Przewodnicząca Komisji Ekologii
  • Wiceprzewodnicząca Komisji Kultury i Dziedzictwa
  • Członek Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej

  • Rau Marian

 

 tel.: 601 489 075

e-mail: mrau@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Wiceprzewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
  • Członek Komisji Oświaty


  • Reiss Ferdynand

 

 tel.: 501 007 025

e-mail: freiss@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Przewodniczący Komisji Polityki Gospodarczej i Rozwoju Miasta
  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Członek Komisji Oświaty


  • Rupniewska Agnieszka

 tel.: 609 907 784

e-mail: arupniewska@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Członek Komisji Polityki Gospodarczej i Rozwoju Miasta


  • Szymańska Wioletta


 

tel.: 607 711 541

e-mail: wszymanska@um.zabrze.pl

Komisje:

  • Członek Komisji Budżetu i Inwestycji
  • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej

 

    • Trześniewski Damian

     

    tel.: 604 995 916

    e-mail: dtrzesniewski@um.zabrze.pl

    Komisje:

    • Przewodniczący Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji
    • Członek Komisji Rewizyjnej
    • Członek Komisji Prawa i Bezpieczeństwa Publicznego

    • Turek Grzegorz

     

    tel.: 502 143 140

    e-mail: gturek@um.zabrze.pl

    Komisje:

    • Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
    • Wiceprzewodniczący Komisji Budżetu i Inwestycji
    • Członek Komisji Ekologii
    • Członek Komisji Polityki Gospodarczej i Rozwoju Miasta


    • Walerjański Dariusz

     

    tel.: 501 866 679

    e-mail: dwalerjanski@um.zabrze.pl

    Komisje:

    • Przewodniczący Komisji Kultury i Dziedzictwa
    • Wiceprzewodniczący Komisji Polityki Gospodarczej i Rozwoju Miasta
    • Członek Komisji Gospodarki Komunalnej

    • Wienchor Joachim

    tel.: 603 993 147

    e-mail: jwienchor@um.zabrze.pl

    Komisje:

    • Przewodniczący Komisji Prawa i Bezpieczeństwa Publicznego
    • Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
    • Członek Komisji Rewizyjnej

    •  Żbikowski Kamil

      

    tel.: 697 616 773

    e-mail: kzbikowski@um.zabrze.pl

    Komisje:

    • Wiceprzewodniczący Komisji Ekologii
    • Członek Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

 

Newsletter

Aktualności miejskie w Twojej poczcie

Zarządzaj subskrypcjami newsletterów

Zawartość stopki
e-direct

Projekt i realizacja: