Ankieta dotycząca usług turystycznych w Zabrzu

07.07.2009

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety, dotyczącej jakości usług turystycznych w naszym mieście.

Zauważamy coraz większe zainteresowanie turystów Zabrzem - szczególnie zaś obiektami poprzemysłowymi. Zabytkowa Kopalnia Węgla Kamiennego „GUIDO”, Muzeum Górnictwa Węglowego oraz jego oddział terenowy – Skansen „Królowa Luiza” odwiedza coraz większa liczba gości. Oznacza to, że Zabrze na dobre zaczęło kojarzyć się z turystyką dziedzictwa przemysłowego.

Odbywająca się już po raz szósty międzynarodowa konferencja poświęcona turystyce dziedzictwa przemysłowego to forum wymiany doświadczeń znawców i praktyków w zakresie wykorzystania turystyki dziedzictwa przemysłowego dla ratowania, ochrony i zachowania zabytków przemysłu dla obecnych i przyszłych pokoleń. Tegoroczna konferencja będzie połączona z I Międzynarodowymi Targami Turystyki Dziedzictwa Przemysłowego i Turystyki Podziemnej, które odbędą się w dniach 10-12 września w hali MOSiR przy ul. Matejki.

Ponieważ zadowolenie gości jest naszym największym priorytetem, niniejsza ankieta dedykowana jest przede wszystkim turystom.  Służy ona zebraniu informacji o jakości usług turystycznych w Zabrzu. Na podstawie doświadczeń i wypowiedzi gości zostaną podjęte przedsięwzięcia, przyczyniające się do podnoszenia poziomu serwisu turystycznego w naszym mieście.

Państwa opinia jest dla nas ważna, dlatego zachęcamy do wypełnienia ankiety. Aby ją otworzyć proszę kliknąć w link https://www.webropol.com/P.aspx?id=337046&cid=80352423

Serdecznie dziękujemy za współpracę i poświęcony nam czas.