Charytatywny koncert Jacka i Placka

06.12.2010

16 grudnia o godzinie 19:00 w Zabrzańskim Kinie „Roma” odbędzie się charytatywny koncert Jacka i Placka czyli Jacka Dewódzkiego i Pawła Nawrockiego, organizowany przez Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży „Wielka Flota Zjednoczonych Sił”, podczas którego będą zbierane fundusze na organizację wesołej wigilijki dla 60 dzieci z Zabrza.

Podczas koncertu będzie można wylicytować płytę zespołu Afromental z autografami członków zespołu, płytę Eweliny Flinty z autografem, bon na komplet bielizny dziennej firmy Samanta oraz wiele innych cennych rzeczy.

Jacek & Placek to projekt muzyczny oparty na dobrym, akustycznym graniu gitarowym w wykonaniu legendy polskiego rocka Jacka Dewódzkiego- byłego wokalisty grupy Dżem oraz Pawła Nawrockiego- lidera grupy Alergen. Podczas koncertu muzycy wykonują klasyki polskiego ( i nie tylko ) rocka, a także muzyki bluesowej., m.in.: Dżem, Lady Pank, Tracy Chapman, Bob Marley. Bardzo dobry kontakt muzyków z publicznością, niesamowity klimat podczas koncertu i zestaw legendarnych utworów to gwarancja udanej imprezy.

Zamiast biletów wstępów na koncert organizatorzy proponują słodycze dla dzieci oraz materiały szkolno-biurowe, które zostaną przekazane dzieciakom podczas wesołej wigilijki, która odbędzie się 18 grudnia 2010 dla 60-ciu dzieci z terenu Zabrza w Szkole Podstawowej nr 17 w Zabrzu.

Wigilijkę będą przygotowywać wolontariusze ze Stowarzyszenia Dzieci i Młodzieży „Wielka Flota Zjednoczonych Sił”. Ugotowany zostanie pod czujnym okiem wykwalifikowanych kucharzy barszcz czerwony oraz pierogi z kapustą i grzybami. Wszyscy mali goście zjedzą wspólną kolacje wigilijną, będzie wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, jasełka przygotowane przez podopiecznych Stowarzyszenia, słodki poczęstunek oraz wizyta Świętego Mikołaja, który obdaruje najmłodszych słodyczami oraz materiałami szkolnymi.

Anna Tamas
Tel. Kontaktowy: 519-050-041 / 889-466-244