IV Międzynarodowa Parada Regionów

01.12.2010

5 grudnia o godz. 16.00 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu odbędzie się IV Międzynarodowa Parada Regionów.

Wydarzenie to, to nie tylko występy artystyczne, ale także spotkania młodzieży i ich nauczycieli, uczestniczących w imprezie, mające na celu wymianę doświadczeń kulturalnych. To pewnego rodzaju warsztaty twórcze, którym towarzyszyć będą występy artystów z różnych krajów. Tegoroczną Paradę uświetnią występami: Zespół Pieśni i Tańca Śląsk, Harnasie, Kapela Bandurzystów Karpaty ze Lwowa, Zespół Folklorystyczny Chorzów, zespół Czerwona Kalina z Ukrainy oraz Zespół Pieśni i Tańca Częstochowa. Poprzez to kolorowe i różnorodne pod względem muzycznym widowisko będziemy mogli poznać bogactwo naszej i zagranicznej kultury narodowej.

Bilety w cenie 2 złotych do nabycia w kasie DMiT.