Targi Turystyczne GLOB 2011

22.03.2011

W dniach 25-27 marca na terenie Międzynarodowych Targów Katowickich odbędą się Targi Turystyki GLOB 2011. Zabrze jest partnerem regionalnym tego wydarzenia.

Organizatorzy XVII Międzynarodowych Targów Turystyki, Sprzętu Turystycznego, Żeglarskiego i Sportowego GLOB 2011 przygotowali dla zwiedzających bogaty program m.in. prezentację ofert regionów, touroperatorów, biur podróży, uzdrowisk, przewoźników i usług turystycznych, stoiska narodowe takich krajów jak Czechy, Egipt, Indonezja, Litwa, Słowacja, Tunezja, Turcja czy Węgry. Targi to również imprezy towarzyszące. Wśród nich m.in. spotkanie z Tomaszem Zubilewiczem, autorem książki "Zabrze na każdą pogodę", występ Kabaretu ANTYKI czy Zespołu Tańca Irlandzkiego GLENDALOUGH.
Zabrze zaprezentuje zabytki architektury przemysłowej na Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego oraz "pracę TV od kuchni" w mini studio TV Zabrze.